Comeback

11.05.2015 09:42

    Po dlouhé době se nám podařilo sestavit závodní tým a vyrazit na flyballový turnaj Egers Cup 2015. Staronový tým ve složení Hawkey, Skeeve, Mascot, Charlotte a nováčci Mia a Endy vyrazil do Žamberka. Náším cílem bylo zaběhnout s madíkama svůj první měřený běh vše nad plán se vítá. Pátek  byl ve znamení speed trialu a tak jsme mohli otestovat Miu a Endyho jak si poradí s turnajovou atmosférou. Ze začátku se zdálo, že to nebude nic lehkého a oba mladíci nám předváděli pěkné bejkárny. 

   Ale pak se něco zlomilo a Mia konečně pochopila, že to co jsme posledních čtrnáct dní před turnajem poctivě trénovali každý den, je to co po ní chceme i na turnaji a konečně začala sešlapovat box :D 

   Večer proběhl v příjemné atmosféře praskajícího ohýnku, vůní špekáčků a vychlazeným pivečkem. Následující den jsme do Double Elimination nasadili čtyřčlenný team ve složení Hawkey, Skeeve, Mia, Mascot. A světe div se, ono to fungovalo. Celkem snadno jsme postupovali horním pavoukem a poráželi jednoho soupeře za druhým, až jsme se dostali do finále 8. divize, kde nás čekal opět team Orca Pacific. Celkem  v devíti bězích jsme s Orcou svedli bratovražedný boj o první místo. Nakonec nás od výhry dělily pouhé dvě desetiny  vteřiny. Třešničkou na dortu byla zastávka u Michala Marešů, grilovaný divočak a řádně vychlazená desítka byla dostojnou tečkou za naším prvním turnajem letošní sezóny. Zkrátka a dobře Egers Cup 2015 jsme si užili do poslední vteřiny.

Celová bilance BriSk MeRlottes:

Pátek 8. divize: 4. místo

Sobota hlavní závod 8. divize: 2. místo